Prima pagină / Personal didactic

Personal didactic

Buzgar Nicolae : Prof. dr.

Buzgar Nicolae

Prof. dr.

B543

nicolae.buzgar@uaic.ro
Iancu Ovidiu Gabriel : Prof. dr.

Iancu Ovidiu Gabriel

Prof. dr.

B572

ogiancu@uaic.ro
Brânzilă Mihai : Prof. dr.

Brânzilă Mihai

Prof. dr.

B559

mib@uaic.ro
Şaramet Remus Mihai : Prof. dr.

Şaramet Remus Mihai

Prof. dr.

B555

saramet@uaic.ro
Bulgariu Dumitru : Prof. dr.

Bulgariu Dumitru

Prof. dr.

B572b

dbulgariu@yahoo.com
Stumbea Dan : Prof. dr.

Stumbea Dan

Prof. dr.

B546

dan.stumbea@uaic.ro
Miclăuş Genoveva Crina : Prof. dr.

Miclăuş Genoveva Crina

Prof. dr.

B559

crina_miclaus@yahoo.co.uk
Ştefan Petru : Conf. dr.

Ştefan Petru

Conf. dr.

B564

pifan@uaic.ro
Gavriloaiei Traian : Conf. dr.

Gavriloaiei Traian

Conf. dr.

B543

tgavrilo@uaic.ro
Baciu Dorin-Sorin : Conf. dr.

Baciu Dorin-Sorin

Conf. dr.

dsbaciu@clicknet.ro
Ţibuleac Paul : Conf. dr.

Ţibuleac Paul

Conf. dr.

B563

paul.tibuleac@uaic.ro
Stan Oana Cristina : Șef. lucr. dr.

Stan Oana Cristina

Șef. lucr. dr.

B571b

cristina.stan@uaic.ro
Sârbu Smaranda : Șef. lucr. dr.

Sârbu Smaranda

Șef. lucr. dr.

Cirimpei Claudia : Șef. lucr. dr.

Cirimpei Claudia

Șef. lucr. dr.

B561

Apostoae Laviniu : Șef. lucr. dr.

Apostoae Laviniu

Șef. lucr. dr.

Consultații: Miercuri, interval orar: 18-19

laviniu.apostoae@clicknet.ro
Ionesi Viorel : Șef. lucr. dr.

Ionesi Viorel

Șef. lucr. dr.

B562

vioion@uaic.ro
Aştefanei Dan : Șef. lucr. dr.

Aştefanei Dan

Șef. lucr. dr.

B542

Ţabără Daniel : Șef. lucr. dr.

Ţabără Daniel

Șef. lucr. dr.

B556

dan.tabara@yahoo.com
Pintilei Mitică : Șef. lucr. dr.

Pintilei Mitică

Șef. lucr. dr.

B541

mpintilei@gmail.com
Hanu Dan Bogdan : Șef. lucr. dr.

Hanu Dan Bogdan

Șef. lucr. dr.

B546

dhanu@yahoo.com
Apopei Andrei Ionuț : Șef. lucr. dr.

Apopei Andrei Ionuț

Șef. lucr. dr.

B545

andrei.apopei [at] uaic.ro
Buzatu Andrei : Șef. lucr. dr.

Buzatu Andrei

Șef. lucr. dr.

B545

andrei.buzatu [at] uaic.ro
Buliga Iuliana : Asist. dr.

Buliga Iuliana

Asist. dr.

B537

iuliana.buliga@uaic.ro
Pascariu Florentina : Asist. dr.

Pascariu Florentina

Asist. dr.

B561

florentinavieru@yahoo.com
Seserman Anca Maria : Asist. dr.

Seserman Anca Maria

Asist. dr.

Viusenco Anca-Luisa : Asist. dr.

Viusenco Anca-Luisa

Asist. dr.

deepest_autumn20@yahoo.com
Chelariu Ciprian : Asist. dr.

Chelariu Ciprian

Asist. dr.

Rățoi Bogdan : Asist. dr.

Rățoi Bogdan

Asist. dr.

Dumitriu Tony – Cristian : Asist. dr.

Dumitriu Tony – Cristian

Asist. dr.

dtonycristian@yahoo.com
Huzum Ramona : Cercetător dr.

Huzum Ramona

Cercetător dr.

Împarte și cu ceilalți...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someone