Home / Evenimente / An insight into life in the energy industry

An insight into life in the energy industry

Studenții Departamentului de Geologie sunt invitați să ia parte la o nouă activitate organizată de către Sectiunea Română a SPE și chapterele studențești de la universitățile din Iași, București și Ploiești.

Joi, 8 aprilie 2021, începând cu ora 18.00 va avea loc prezentarea „An insight into life in the energy industry”, un eveniment online susținut de către Gabrijel Grubac (Senior Stimulation Engineer – OMV Petrom) în cadrul Ambassador Lecturer Program al SPE.

Evenimentul se adreseaza tuturor studenților Departamentului de Geologie și are drept scop realizarea unei prezentări non-tehnice în cadrul căreia Gabrijel ne va arăta ce presupune viața în industria de petrol și gaze și ne va împărtăși din experiențele personale.

Întâlnirea se va desfășura on-line, pe platforma ZOOM iar pentru a putea participa este necesar să vă înregistrați, completând formularul disponibil aici: https://forms.gle/opwU6Ar2nTu3tWSt8

După înregistrare, în ziua evenimentului veți primi un e-mail cu datele de conectare la eveniment!

Tags: , ,